Kompleksowa obsługa techniczna wszelkich wydarzeń.

Wynajem / rental oświetlenia, ekranów led, estrad oraz podestów scenicznych.

W ofercie również pirotechnika sceniczna, pokazy konfetti, serpentyn, efekty specjalne

Projektowanie, pre-programing oraz realizacja oświetlenia.


oswietlenieoswietlenie

Oświetlenie

Kompleksowa obsługa oraz wynajem

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej ambitne projekty. Spełniamy ridery techniczne polskich jak również zagranicznych wykonawców. Naszym celem jest 100% zadowolenie odbiorców, dlatego też ważne jest dla nas to aby najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy którym dysponujemy był zawsze w pełni wykorzystany, ale najlepszy sprzęt to nie wszystko, nasza ekipa techniczna to doświadczony i kreatywny zespół potrafiący każdorazowo skorzystać z potencjału naszego oświetlenia scenicznego.

naglosnienienaglosnienie

Nagłośnienie

Stawiamy na jakość i profesjonalizm

Dobre nagłośnienie jest podstawą udanej realizacji. Dysponujemy nagłośnieniem wiodących marek takich jak d&b audiotechnik, czy L-ACOUSTICS począwszy od małego designerskiego zestawu Syva nadającego się na wszelkie konferencje, koncerty muzyki klasycznej, wydarzenia w centrach handlowych, aż po duży zestaw d&b serii J. Nasza ekipa nagłośnieniowa to doświadczony zespół akustyków oraz techników sceny, co w połączeniu z profesjonalnym sprzętem skutkuje sukcesem powierzonych nam zadań.

multimediamultimedia

Multimedia

nie do przeoczenia

Multimedia już na stałe wpisały się dzisiejszego obrazu eventu, koncertów, wydarzeń sportowych oraz wszelkich imprez. W połączeniu z oświetleniem scenicznym tworzą niesamowite doznania wśród uczestników tych wydarzeń. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi, oraz współpracy z doświadczonymi sprawdzonymi ekipami oraz firmami z branży multimedialnej jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu powierzonemu nam zadaniu.

1212

Sceny, podesty, zadaszenia, konstrukcje sceniczne

od tego wszystko się zaczyna

W naszej ofercie znajdą Państwo atestowane sceny, konstrukcje, oraz podesty. Układ oraz wielkość estrady, montaż oświetlenia, multimediów i nagłośnienia każdorazowo określają organizatorzy oraz ridery techniczne wykonawców, naszym zadaniem jest spełnić te wymagania w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Dysponujemy wielofunkcyjnym systemem konstrukcji LAYHER dzięki któremu możemy zbudować wielopoziomowe estrady, wieże pod nagłośnienie, konstrukcje pod ekrany led.