Kompleksowa obsługa techniczna wszelkich wydarzeń, wynajem oświetlenia, nagłośnienia, estrady oraz podesty sceniczne.

Obsługa multimedialna, pirotechnika sceniczna, pokazy konfetti oraz serpentyn.

Projektowanie oraz realizacja oświetlenia, sceniczne efekty specjalne


oswietlenieoswietlenie

Oświetlenie

Kompleksowa obsługa oraz wynajem

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej ambitne projekty. Spełniamy ridery techniczne polskich jak również zagranicznych wykonawców. Naszym celem jest 100% zadowolenie odbiorców, dlatego też ważne jest dla nas to aby najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy którym dysponujemy był zawsze w pełni wykorzystany, ale najlepszy sprzęt to nie wszystko, nasza ekipa techniczna to doświadczony i kreatywny zespół potrafiący każdorazowo skorzystać z potencjału naszego oświetlenia scenicznego.

naglosnienienaglosnienie

Nagłośnienie

Stawiamy na jakość i profesjonalizm

Dobre nagłośnienie jest podstawą udanej realizacji. Dysponujemy nagłośnieniem wiodących marek takich jak d&b audiotechnik, czy L-ACOUSTICS począwszy od małego designerskiego zestawu Syva nadającego się na wszelkie konferencje, koncerty muzyki klasycznej, wydarzenia w centrach handlowych, aż po duży zestaw d&b serii J. Nasza ekipa nagłośnieniowa to doświadczony zespół akustyków oraz techników sceny, co w połączeniu z profesjonalnym sprzętem skutkuje sukcesem powierzonych nam zadań.

multimediamultimedia

Multimedia

nie do przeoczenia

Multimedia już na stałe wpisały się dzisiejszego obrazu eventu, koncertów, wydarzeń sportowych oraz wszelkich imprez. W połączeniu z oświetleniem scenicznym tworzą niesamowite doznania wśród uczestników tych wydarzeń. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi, oraz współpracy z doświadczonymi sprawdzonymi ekipami oraz firmami z branży multimedialnej jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu powierzonemu nam zadaniu.

1212

Sceny, podesty, zadaszenia, konstrukcje sceniczne

od tego wszystko się zaczyna

W naszej ofercie znajdą Państwo atestowane sceny, konstrukcje, oraz podesty. Układ oraz wielkość estrady, montaż oświetlenia, multimediów i nagłośnienia każdorazowo określają organizatorzy oraz ridery techniczne wykonawców, naszym zadaniem jest spełnić te wymagania w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Dysponujemy wielofunkcyjnym systemem konstrukcji LAYHER dzięki któremu możemy zbudować wielopoziomowe estrady, wieże pod nagłośnienie, konstrukcje pod ekrany led.